Referencie

Referencie

je zameraná na spoľahlivú, rýchlu a cenovo výhodnú dodávku kompletnej elektroinštalácie a stavebných prác. Máme 20 ročné skúsenosti s projektovaním a montážami, vykonávame revízie elektrických zariadení, vrátane bleskozvodov.
 Práve teraz je Utorok, 16. Júľa 2024 ; *** ***  OB elektro vykonáva: projekty, montáž a revízie vyhradených technických zariadení elektrických, meranie a reguláciu kúrenia, čistenia odpadových vôd, vzduchotechniky, hydrauliky, prečerpávacích staníc, elektroinštalačné práce, NN prípojky, bleskozvody,dodávka a montáž úspornej elektroinštalácie NIKO HOME CONTROL, predaj a montáž satelitnej techniky, poradenstvo v oblasti energetiky, dodávky materiálov, stavebné práce na kľúč. *** *** www.OBelektro.eu *** ***

Referencie

Spolupracujeme s etablovanými firmami na slovenskom trhu napríklad  Verex-Elto a.s., Schrack Slovakia a.s., Stavmat-In a.s., K&P s.r.o., Mikroprojekt s.r.o., AlvestMont s.r.o., Geplan s.r.o., EDplus s.r.o.,SIO s.r.o, NIKO Slovakia a.s. a mnoho iných.

Toto je záruka kvalitých, ale zároveň cenovo dostupných materiálov a prác.

Podielali sme sa na rekonštrukciách a intenzifikácii  ČOV Hurbanovo, ČOV Hurbanova Ves, ČPV Banská Bystrica, f.Bellandi Rajec,SHM Rajec,ČOV Topolčany,ČOV Partizánske,Čov Bánovce nad Bebravou,ČOV Nehvizdy, ČOV Velké Bílovice (ČR),ČOV Kapitan Dimitrievo,ČOV Etropole(BG),f.Homeware Rajec, množstvo rodinných domov a bytov v okresoch Žilina, Dolný Kubín, Martin, Turčianske Teplice, Bytča, Považská Bystrica, Púchov, Trenčín.

Spokojnosť zákazníka je naším krédom!

© 2012 - 2024, Firma:: OBelektro - Všetky práva vyhradenéÚvod | Prihlásenie
Táto stránka sa vygenerovala za 0.0063 sekúnd
Nájdete nás na Google+
Nájdete nás na Facebooku
Nájdete nás na YouTube
Optimalizovaní prehliadač: Opera
Optimalizovaní prehliadač: Mozilla Firefox
Optimalizovaní prehliadač: Google Chrome
Valid CSS!
Valid HTML 4.01 Transitional